LANOLIN
search
  • LANOLIN
  • LANOLIN
  • LANOLIN
  • LANOLIN
  • LANOLIN
  • LANOLIN
  • LANOLIN
  • LANOLIN

Płyn do prania Wełny i innych tkanin oraz dzianin a także materiałów i ich mieszanek 3 litry

107,00 zł

0,03 zł = 1 ml

Brak podatku

Lanolin moc natury

Zapewne najlepszy balsam piorący. Zawiera lanolinę oraz nanocząstki srebra o działaniu antybakteryjnym. Sprawdzony i skuteczny. Do wyrobów z naturalnej wełny, bawełny, jedwabiu oraz wielu innych delikatnych materiałów i ich mieszanek. Podczas prania usuwa brud, a rozprowadzona piana delikatne plamy. Pomaga zachować wytrzymałość włókien.

 

/

W uwagach do zamówienia proszę podać adres lub jeśli to możliwe numer paczkomatu, brak spowoduje wysyłkę do najbliższego punktu względem podanego (dotyczy tylko InPost)

/

TANIEJ ale MNIEJ 

76,00 zł  za 2 litry

lub

49,00 zł za 1 litr

plus praktyczny opis

Ilość

ZASTOSOWANIA

Lanolin z nanosrebrem (aXonnite Silver) to sprawdzony przez klientów i bardzo skuteczny płyn o konsystencji balsamu. Łatwy w użytkowaniu. Bardzo wydajny. Dedykowany głównie do prania i pielęgnacji wyrobów z czystej żywej wełny typu camel, kaszmir, merynos, angora, lama itp. takich jak koc, kołdra, podkład (popularnie materac) oraz poszewka poduszki, zagłówek, rogal, siedzisko, pas, naramiennik, nakolannik i inne. Nadaje wyrobom miękkość, puszystość, chroni włos wełniany przed zabrudzeniami. Stosowany zgodnie z zaleceniami na etykiecie zapobiega tzw. filcowaniu się wełny. Środek znakomity także do prania ręczników, wszelkiej odzieży dziecięcej i dla dorosłych, szlafroków, dywanów i wykładzin oraz wielu innych artykułów. Płyn jest polecany przez użytkowników również do prania produktów delikatnych z dzianin i tkanin bawełnianych a także jedwabnych. Stosowany do odświeżania różnych wyrobów. Biodegradowalny i niepalny. Nie zawiera fluoropochodnych węglowodorów. Nie jest przeznaczony do spożycia. 

/

/

INNE ZASTOSOWANIA

Najbardziej znane oparte są o doświadczenia 
- ablucje, obmywanie pupili (kot, pies)

- czyszczenie i odświeżanie tapicerki samochodowej 

- bakteriobójcze mydło w płynie

- dezynfekcja, nawilżanie, pielęgnacja części ciała

- mycie okien i szyb samochodowych

- odświeżanie mebli tapicerowanych

- pranie/przepierka ubranek dziecięcych

- pranie delikatnych tkanin typu firany itp.

- usuwanie drobnych zanieczyszczeń (plam)

/

/

SPECYFIKACJA

- pojemność butelki: 1000 ml (1 litr)
- pojemność nakrętki: 40 ml
- opakowanie: butelka wykonana z twardego plastiku
- zawartość opakowania: płyn o konsystencji balsamu
- mieszalność: czysta woda o temperaturze 20-25°C
- dozowanie balsamu na około 2,5 kg suchych wyrobów:
   a) miękka woda - 40 ml
   b) średnia woda - 50 ml
   c) twarda woda - 60 ml

Barwa Lanolin w zależności od temperatury otoczenia oraz zastosowanej naturalnej lanoliny przybiera różne odcienie koloru żółtego przechodząc nawet w słomkowy.

/

/

OSZCZĘDNOŚCI

- mniejsze rachunki

- niższe zużycie energii o 40%

- pranie zgodnie z zaleceniami

- niestosowanie płynu do płukania/zmiękczania

/

 

OCENY & RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

Lanolin na bieżąco otrzymuje najwyższe recenzje i oceny. Opinie wynikają przede wszystkim z praktyki ze stosowania płynu (poniżej kilka z wielu).

/

 

15 lipca 2023 od y … w

Idealny płyn do prania wełnianych wyrobów. Wełniana kołdra i podkład po wypraniu nadal są miękkie i puszyste. Plus za dodatek do płynu nanosrebra.

 

8 czerwca 2023 od m … 4

świetny płyn nie tylko do prania wełny, gorąco polecam, kupiłam najpierw jeden na spróbowanie i dokupiłam następne dwa

 

24 listopada 2022 od w … o

super detergent do prania. mega efekty + wydajny, świetnie dopiera, pozostawia ubrania miękkie

 

30 maja 2022 od C … 2

Super płyn. Polecam do prania wszystkich czapek, swetrów.... z włóczek. Wełna robi się miła, mięciutka, nie alergizuje....a przy okazji dłonie robią się delikatne, milutkie.

 

12 maja 2022 od p … o

Sprawdzona lanolina do prania jak i mycia podłóg !!!!

 

23 sierpnia 2021 od b … 0

Bardzo lubię ten produkt. Zastosowanie jak w opisie.

/

/

WNIOSEK

Lanolin to sprawdzony i wypróbowany przez użytkowników płyn do prania i usuwania drobnych plam z naturalnej wełny. Środek zawierający w składzie lanolinę oraz nanocząsteczki srebra aXonnite Silver mające działanie antybakteryjne. Rozpuszczalny w wodzie. Efektywny, uniwersalny płyn piorący nie tylko do prania ale i likwidowania drobnych zanieczyszczeń o konsystencji balsamu, odpowiednio użyty gwarantuje czystość, pielęgnację, świeżość różnych powierzchni oraz materiałów i ich mieszanek. Pozwala na długo zachować estetyczny wygląd oraz cenne dla zdrowia właściwości produktów z 100% czystej żywej wełny aby przez lata korzystać w pełni z ich wyjątkowych cech.  

/

DODATKOWE INFORMACJE 

O praniu i suszeniu

O usuwaniu drobnych plam

O wyrobach wełnianych według ocen klinicznych

/

CIEKAWOSTKA

Lanolina to wosk chroniący wełnę owiec przed zamoczeniem i zabrudzeniem ma bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, ze względu na podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej. Jest naturalnym emulgatorem. Dobrze przenika w głąb skóry, reguluje gospodarkę wodną, zmiękcza naskórek oraz zmniejsza szorstkość skóry. Działa jako smar w pęknięciach warstwy rogowej. Wykazuje wysoką zdolność w penetracji naskórka. Tworzy na skórze film, dzięki czemu zmniejsza się odparowywanie wody z naskórka. Ze względu na te cechy lanolina wykorzystywana jest jako baza lub nośnik w maściach, kremach, balsamach, materiałach opatrunkowych. Od dawna znane są jej właściwości oczyszczające, zmiękczające, wygładzające i natłuszczające.

/

aXonnite Silver

- wytwarzany z czystego srebra (Ag - 99,99%)

- odporny na promieniowanie UV i neutralny chemicznie

- zapobiega rozwojowi szkodliwych zarazków
- bezpieczny dla ludzi i zwierząt

- nie podrażnia skóry nie niszcząc warstwy hydrolipidowej

- zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (pozwolenie nr 2504/05)

/

/

/

/

LS3

Opis

Gwarancja:
24 miesiące
Pojemność:
1 litr
Forma opakowania:
Butelka Profilowana

Pliki do pobrania

Lanolin_moc natury

ZASTOSOWANIE, INNE ZASTOSOWANIE, WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PRANIA/PIELĘGNACJI, PRANIE AUTOMATYCZNE, PRANIE RĘCZNE, USUWANIE DROBNYCH ZANIECZYSZCZEŃ (PLAM), KONSYSTENCJA BALSAMU, OSZCZĘDNOŚCI, GOSPODARNOŚĆ, NAJWYŻSZA OCENA WEDŁUG 99% UŻYTKOWNIKÓW

Pliki do pobrania (1.6MB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.